kontakt strona główna

MIRMAT Tarnowskie Góry – ślusarstwo

o firmieLakiernia proszkowa MIRMAT istnieje na rynku już od 1979 roku. Podczas niemal czterdziestoletniej działalności wyrobiła sobie dobrą markę wśród klientów i kontrahentów. Rozbudowana siec dystrybucji, szereg kontaktów handlowych, wierni odbiorcy – to wszystko stawia firmę MIRMAT wśród czołowych w tej branży, nie tylko na Śląsku.

Produkcja firmy to sprawdzone, niezawodne okucia meblowe oraz konstrukcje metalowe do mebli tapicerskich, standardowe oraz na dowolne życzenie klienta. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zmówienie wszelkiego rodzaju akcesoriów meblowych. Wykonany element możemy poddać lakierowaniu proszkowemu lub pokryć go powierzchnią galwanizatorską – cynkowaniu.

W szerokiej ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment kółek plastikowych, podnośników tapicerskich oraz gotowych kompletów akcesoriów.

Nasze zaplecze techniczne oraz zdobyte doświadczeni pozwala realizować usługi lakierowania proszkowego drobnych metalowych elementów meblowych. Zrealizujemy usługi lakierowania proszkowego zgodnie z najlepszą wiedzą, terminowo i solidnie.

Naszym priorytetem zawsze jest i było dobro klienta. Chętnie słuchamy wszelkich opinii, reagujemy na nie i próbujemy sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów na bieżąco.

Zaufało nam liczne grono firm, z którymi mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

Staramy się nadążać za nowościami rynkowymi i konsekwentnie uzupełniać asortyment o nowoczesne pozycje.

Nasza firma gwarantuje fachową , miłą i kompetentną obsługę, konkurencyjne ceny wyrobów, solidność oraz przede wszystkim wysoką jakość oferowanych okuć tapicerskich.